ЗАЯВЛЕНИЕ В ГЕНЕРАЛЬНУЮ ПРОКУРАТУРУ УКРАИНЫ

Генеральному  прокуроруУкраїни

 Генеральна Прокуратура України

Україна, 01601, м. Київ-11, вул. Різницька 13/15

___________________________________

 Копії для відповідного реагування

у відповідності до компетенції визначених законом:

Президенту України

 Приймальня Президента України

Україна, 01021, м. Київ, вул. Шовковична, 12

__________________________________

 Консулу Королівства Іспанія в Україні

 Консульство Королівства Іспанія в Україні

Україна, 01901, м. Киев, вул.Хорива, 46

__________________________________

 Уповноваженої Верховної Ради

України з прав людини

 Україна, 01008, м.Київ, вул.Інститутська, 21/8

_________________________________

Від громадян Королівства Іспанія:

 Пана Пла Карлос

Пані Марія Тереса Де Хесус

Адреса в Королівстві Іспанія:

28470, м. Серседілья (Мадрид), вул. Прадо , …

 тел………………………..

  

ЗАЯВА

  03 березня 2009 р., Рішенням Радомишльського районного суду Житомирської області була задоволена наша  заява  про усиновлення дітей громадян України  — (Особа №1), 13.04.1997 року народження, та (Особа №2), 08.05.2004 року народження. Внаслідок чого суд дозволив усиновити вказаних малолітніх громадян України, та при реєстрації акту усиновлення записати нас батьками дітей, та змінити прізвище та ім’я дітей, згідно наших національних традицій Іспанії.

Так прізвище хлопчика   – (Особа №1)    було замінено на «Пла Карлос», а ім’я «АРТЕМ» було замінено на «Пабло Артем», прізвище дівчинки  (Особа №2), було замінено на «Пла Карлос» а ім’я «ІРИНА» було замінено на «Марія Ірина».

Разом з тим на вказане Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, прокурор Радомишльського району Житомирської області, подав апеляційну скаргу, згідно змісту якої, він просив колегію суддів  судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області, скасувати рішення суду першої інстанції , та ухвалити нове рішення про відмову у задоволені нашого позову.

Але вже  24 квітня 2009 р.  Ухвалою колегії суддів  судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області,  апеляційна скарга прокурора Радомишльського району Житомирської області, була  відхилена, а Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, від 03 березня 2009 р. залишено без змін. Таким чином після проголошення  вищеназваної Ухвали колегії суддів  судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області, Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, від 03 березня 2009 р. вступило в закону силу.

На підставі Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, від 03 березня 2009 р. яке вступило  в законну силу, нами були отримані:

 1. Свідоцтво про народження Пла Пабло Артема,  13.04.1997 року народження, де в якості батьків вказаної дитини  вказані ми: Пла Карлос, та Марія Тереса Де Хесус.
 1. Свідоцтво про народження Пла Марія Ірина,  08.05.2004 року народження, де в якості батьків  вказаної дитини  вказані ми: Пла Паскуаль Карлос, та Марія Тереса Де Хесус.

Після вступу в законну силу Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, від 03 березня 2009 р. і  отримання, нами вказаних Свідоцтв про народження ми стали повноцінними батьками вказаних дітей і на нас розповсюджуються усі права батьків, передбачених ст.ст. 150-155, 157, 160, 162, 163 Сімейного Кодексу України.

08 травня 2009 р. приїхавши до Радомишльської загальноосвітньої школи інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування,  з метою реалізації  своїх законних прав батьків, передбачених ст.ст. 150-155, 157, 160, 162, 163 Сімейного Кодексу України, відносно наших дітей Пла Пабло Артема,  13.04.1997 року народження, та Пла Марії Ірини,  08.05.2004 року народження, ми наштовхнулись на незаконну протидію у здійснені своїх законних прав батьків, передбачених ст.ст. 150-155, 157, 160, 162, 163 Сімейного Кодексу України, з боку … прокурора Радомишльського району Житомирської області – (Особа №3), який безпосередньо прибув до  Радомишльської загальноосвітньої школи інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, і всупереч ст.ст.4-5, 19-22, 25 Закону України «Про прокуратуру»,  тобто  без пред’явлення будь яких правових актів прокурорського реагування,  який ми також не отримували під підпис і з якими також  не мали можливості ознайомитись. При цьому прокурор Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3), дав усну вказівку відібрати у нас наших дітей.  Зі слів прокурора (Особа №3), нам стало відомо, що він порушив наші батьківські права, начебто на підставі того факту, що він буде подавати касаційну скаргу до Верховного суду України, внаслідок чого він заборонив  директору Радомишльської загальноосвітньої школи інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування – (Особа №4),  видати нам,  а нам забрати з собою наших дітей Пла Пабло Артема,  13.04.1997 року народження, та Пла Марію Ірину,  08.05.2004 року народження.

Також з метою подальшої незаконної протидії нам в здійсненні нами наших батьківських прав, прокурор Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3), дав незаконне розпорядження працівниками міліції Радомишльського РВ УМВС України в Житомирській області – (Особа №5), та (Особа №6), на незаконне примусове  розділення, нас від наших дітей, та незаконне позбавлення нас волі на протязі біля часу, у вигляді  утримання нас  у одному із приміщень Радомишльської загальноосвітньої школи інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування.

Згадані події, та незаконні дії прокурора Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3) частково фіксувались нами у вигляді звукозапису (який додається до скарги, у вигляді лазерного диску) на нашу  відеокамеру і  проходили у присутності нашого перекладача _- (Особа №7).

Так згідно зробленому звукозапису прокурор Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3) сказав нам що він вчиняє ці незаконні дії: «… з метою зупинення усиновлення вказаних дітей …»  хоча вже на цей час процедура усиновлення вже була повністю закінчена, рішення суду, відносно цього факту  вже  вступило в закону силу і ми отримали Свідоцтва про народження дітей в якому ми вже були записані як батьки вказаних дітей, зі всіма правами батьків які передбачені Сімейним Кодексом України.

Крім того він сказав нам, що до «… вирішення питання Верховним судом, ніяких дій з дітьми ви вчиняти не будете…»  а також цинічно  заявляв що начебто він, при цьому: «… не перешкоджає батькам піклуватись дітьми, але діти будуть поки знаходитись в Радомишлі…»  і добавив, що «… до ОВІРУ буде направлений лист за підписом або прокурора, або заступника прокурора області, про заборону видачі паспортів дітям …»

Також він наполягав, що  тільки тоді коли його касаційна скарга: «…буде не прийнята Верховним судом, ми тоді не яких перешкод у вчиненні дій направлених на усиновлення, чинити не будемо …» з чого витікає, що Рішення суду яке вступило в закону силу, Ухвала апеляційного суду  для прокурора Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3) ніякого значення не має і він у подальшому буде умисно здійснювати незаконні перешкоди нам як батькам, навіть не зважаючи на той факт, що вказане  рішення суду  вступило в закону силу.  

Крім того, на прохання дати згоду на  до оформлення документів на дітей, він від свого імені як прокурора району, та начебто від імені прокурора Житомирської області  дослівно заявив наступне: «…я не дозволяю зараз це робити, я і прокурор області … це позиція прокуратури області…».

Також після того як прокурор Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3) дав незаконну  вказівку фельдшеру лікарні Радомишльського району — (Особа №8), відвезти дітей у лікарню, на що ми як батьки категорично  заперечували, прокурор (Особа №3) незаконно відбираючи дітей у батьків  безапеляційно і категорично,  звертаючись до перекладача (Особа №7) заявив: «… я маю,  як прокурор, право відібрати дітей сіломиць, так їм і поясніть …Все !. Все ! . .. діти будуть зараз поміщені до  Радомишльської ЦРБ … Ай де стенд ? …»

А на додаткове  питання,  на підставі яких правових документів, він сіломиць відбирає у батьків дітей  і поміщає  їх у лікарню, прокурор  (Особа №3) відповів що: «…ні яких документів  я,  як прокурор  області … зараз про це  підписувати не буду… »  Таким чином сам прокурор (Особа №3) особисто, у нашій присутності  підтвердив як незаконність так і відсутність правових підстав і наявності у той час відповідних правових документів, стосовно незаконного відібрання дітей від законних батьків, та незаконного їх поміщення у лікарню, всупереч волі батьків, при цьому, не зрозуміло, чому  він ще присвоїв собі посаду прокурора області … ?

Разом, з тим, ми також не бачили ніяких документів, стосовно цієї справи від Прокурора Житомирської області, тому можемо лише припустити, що вказані незаконні дії прокурора Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3) можливо були направлені на те щоб, спонукати нас до дачі йому хабара, бо інших якихось логічних пояснень, таких незаконних дії прокурора і такої його особистою зацікавленості цієї справою, в якості пояснення, ми так і не змогли знайти.

Також в процесі вищеназваного діалогу з Прокурором Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3) ми показували  останньому рішення суду яке вступило в законну силу, але він  будучі прокурором  району, тобто службовою  особою,   яка   займає відповідальне  становище,  умисно не виконав і перешкоджав виконанню у подальшому — Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, від 03 березня 2009 р., та Ухвали колегії суддів  судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області від 24 квітня 2009 р., у зв’язку з чим своїми діями  заподіяв нам   істотну  шкоду  охоронюваним  законом правам і свободам громадян,  які крім національного законодавства України, а саме в ст. 55 Конституції України, також закріплені у ч. 1, ст.  6 Європейської Конвенції  про захист прав людини і основоположних свобод, яка наголошує: «…Кожен при вирішенні питання щодо його  цивільних  прав  та обов’язків …має право на справедливий   і   відкритий  розгляд  упродовж  розумного  строку незалежним і  безстороннім  судом,  встановленим  законом.  Судове рішення  проголошується  публічно …», таким чином в  незаконних діях прокурора Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3), який  умисно не виконав і у подальшому перешкоджав виконанню рішення суду, яке вступило в законну силу, вбачаються ознаки злочину передбаченого ч. 2 ст. 382 КК України.

Крім того, прокурор Радомишльського району Житомирської області — (Особа №3), перевищив свою владу і свої службові повноваження, тобто, як  службова особа умисно вчинив дії,  які явно виходять за межі  наданих йому   прав і  повноважень,  які    заподіяли  істотну  шкоду нашим і нашим дітям, охоронюваним законом правам та  інтересам.   Тобто умисно і  без відповідного правового оформлення, без відповідних правових актів, які громадянин може оскаржити у відповідності до вимог діючого законодавства України, незаконно, порушуючи наші права, як громадян, як батьків, гарантованих нам ст.ст. 21-22, 24, 26, 33, 51, 55 Конституцією України, ст.ст. 150-155, 157, 160, 162, 163 Сімейного Кодексу України, незаконно відібрав у нас наших дітей, і незаконно помістив їх у лікарню, а також дав незаконне розпорядження працівниками міліції Радомишльського РВ УМВС України в Житомирській області, на незаконне примусове  розділення, нас від наших дітей, та незаконне позбавлення нас волі на протязі біля часу, у вигляді  утримання нас  у одному із приміщень Радомишльської загальноосвітньої школи інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування. У зв’язку з чим, в діях останнього також вбачаються ознаки злочину передбаченого ч. 2 ст. 382 КК України.

На підставі викладеного, у відповідності до ст.ст. 94-95, 97 КПК України, та приймаючи до уваги ст.ст. 21-22, 24, 26, 33, 51, 55 Конституції України, ст.ст. 150-155, 157, 160, 162, 163 Сімейного Кодексу України, ч. 1 ст. 365 та ч.2, ст. 382 КК України, ч. 1, ст. 6 Європейської Конвенції  про захист прав людини і основоположних свобод:

 ПРОСИМО:

 1. Генерального прокурора України, розглянути вказану заяву самостійно, не направляючи її, до Житомирської обласної прокуратури, у зв’язку с посиланнями на можливу причетність до цього, посадових осіб Житомирської обласної прокуратури.
 1. Генерального прокурора України, після розгляду вказаної заяви, порушити кримінальну справу проти посадової особи, прокурора Радомишльського району Житомирської області – (Особа №3) за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 365 та ч.2, ст. 382 КК України.
 1. Генерального прокурора України, направити на нашу адресу копію постанови про порушення кримінальної справи, у строки, передбачені законодавством.
 1. Президента України, як гаранта виконання Конституції України, та забезпечення конституційних прав громадян, взяти під контроль, розгляд цієї заяви, у відповідності до вимог Конституції України, та іншого діючого законодавства України.
 1. Консула Королівства Іспанія в Україні, додатково заявити ноту протесту, у зв’язку з скоєнням посадовими особами України, відносно громадян Королівства Іспанія, незаконних дій в яких вбачаються ознаки кримінальних злочинів передбачених ч. 1 ст. 365 та ч.2, ст. 382 КК України.
 1. Уповноважену Верховної Ради України з прав людини, взяти під свій контроль розгляд вказаної заяви, з метою контролю за додержанням наших конституційних прав і свобод людини в межах її юрисдикції.

Додатки до заяви (кожному адресату):

 1. Копія Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області, від 03 березня 2009 р. – на  5 арк.
 1. Копія Ухвали колегії суддів  судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області від 24 квітня 2009 р. – на  6 арк.
 1. Копія Свідоцтва про народження Пла Пабло Артем,  13.04.1997 року народження, де в якості батьків вказаної дитини  вказані ми: Пла Карлос, та Марія Тереса Де Хесус. – на  1 арк.
 1. Копія Свідоцтва про народження Пла Марія Ірина,  08.05.2004 року народження, де в якості батьків  вказаної дитини  вказані ми: Пла Карлос, та  Марія Тереса Де Хесус. – на  1 арк.
 1. Лазерний диск, з копією звукозапису діалогу з прокурором Радомишльського району Житомирської області – (Особа №3). – в 1-му конверті.

 

 __________________                                             Пла Карлос

  __________________                  Марія Тереса Де Хесус